Indywidualne szkolenia dla pracujących fryzjerów

jedno-
dniowe

/ 01

KURSY DOSZKALAJĄCE

DLA OSÓB JUŻ PRACUJĄCYCH W ZAWODZIE, KTÓRE POTRZEBUJĄ SPECJALISTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Pracujesz jako fryzjer i chcesz rozwinąć konkretne, barberskie umiejętności? Umów się na indywidualny, jednodniowy kurs na którym zdobędziesz tę wiedzę, na której Ci zależy.

– klasyczne fryzury męskie

– golenie brzytwą

– broda i wąsy

Poznaj aktualne trendy i ścieżki fryzjerskiego rozwoju. Dowiedz się o typowych błędach i sposobach na ich uniknięcie. Zmotywuj się do dalszej pracy nad swoją karierą. Zapytaj o rzeczy, o które wstydzisz się zapytać na szkoleniach w większym gronie.

Koniec z powierzchownymi kursami grupowymi „dla wszystkich”. Czas na autorskie szkolenie tylko dla Ciebie. Innymi słowy: wynajmujesz edukatora na wyłączność i ćwiczycie tylko to, na czym Ci zależy. To dlatego ten kurs przynosi większy zwrot z inwestycji niż wiele innych kursów. 

Marcin Grzegorczyk
/ 02

PROMOCJA

CENA SZKOLENIA INDYWIDUALNEGO TO JEDYNIE 1400 ZŁ

UWAGA! Do końca kwietnia 2024 absolwenci naszych pozostałych szkoleń mogą zapisać się na ten kurs doszkalający za 1200 zł!

O EDUKATORZE

MARCIN GRZEGORCZYK

Marcin Grzegorczyk to mistrz fryzjerstwa z ponad 20-letnim stażem za fotelem, z doświadczeniem we fryzjerstwie damskim i w barberingu. Od dawna obecny na polskiej scenie barberskiej, prekursor barberingu w obecnej odsłonie na rynku lubelskim. Współwłaściciel dwóch kultowych zakładów the Razor’s Edge Barbershop i Lublin Blues Barbershop, edukator i mentor na autorskich szkoleniach kompleksowo przygotowujących do zawodu fryzjera męskiego. 

Marcin Grzegorczyk