Eksperci z kultowych, lubelskich Barbershopów

Nasi eksperci

/ 01

Edukatorzy

Barber Lublin

Kadra szkoleniowa, która dzieli się wiedzą na naszych kursach, nie jest przypadkowa. To osoby, które wyróżniają się wiedzą i zapałem, ale również takie, które sprawdziły się w codziennej, rutynowej pracy w naszych barbershopach.

Bo porządny rzemieślnik to nie taki, który ma jednorazowe przebłyski geniuszu. Porządny rzemieślnik systematycznie, mimo jednorazowych potknięć, podnosi swoją poprzeczkę. I takim podejściem staramy się zarazić wszystkich naszych kursantów, tłumacząc, że ZAWSZE można odrobinę lepiej.

Marcin Grzegorczyk

Marcin Grzegorczyk

Mistrz fryzjerstwa z ponad 20letnim stażem pracy. Współzałożyciel dwóch największych lubelskich barbershopów: the Razor's Edge i Lublin Blues. Charyzmatyczny i cierpliwy mentor.

Skupia się na kursach czeladniczych dla początkujących.

Piotr Woliński

Piotr Woliński

Kierownik zakładów barberskich, odpowiedzialny za marketing i rozwój kadry. Z entuzjazmem dzieli się wiedzą z innymi - w branżowej prasie barberskiej i podczas indywidualnych konsultacji.

Naucza marketingu i zarządzania biznesem w branży Beauty.

Monika Torój Barberzyca Emska

Monika "Barberzyca" Torój

Pierwsza w Polsce Scumbassadorka legendarnej marki Reuzel. Szkolona w The Oldschool Academy w Rotterdamie. Uwielbia oldschoolowe, klasyczne strzyżenia.

Prowadzi szkolenia z klasycznych strzyżeń i pielęgnacji zarostu.

Dlaczego my?

Z niepokojem obserwujemy patologiczny wzrost liczby pseudo-szkoleń w polskim barberingu. Zwłaszcza pandemia przyczyniła się do zwiększenia liczby barbershopów, które dopisały sobie w nazwie wyraz „academy” i po kilku miesiącach obecności na rynku zaczęły nauczać innych.

Mamy za sobą wiele edycji naszych flagowych szkoleń fryzjerskich kompleksowo przygotowujących zarówno do egzaminu czeladniczego, jak i do pracy w zawodzie. Współpracujemy z dużymi organizacjami i markami, takimi jak marka Reuzel, Męska Wyspa, barberstore.pl, Izba Rzemieślnicza Lubelszczyzny – a są to na tyle duże brandy, że nie pozwoliłyby sobie na kooperację z przypadkowymi ludźmi. Jesteśmy rozpoznawani na polskiej scenie barberskiej, a nasza wiedza jest weryfikowana chociażby w publikacjach w branżowych magazynach. To wszystko przemawia za tym, że możesz nam zaufać.

Od początku naszej działalności naszą misją jest promocja najwyższych standardów męskiego fryzjerstwa w regionie. Etos pracy, który wypracowaliśmy sobie w the Razor’s Edge Barbershop i Lublin Blues Barbershop pozwala na weryfikację podejścia naszych szkoleniowców, ich zapału i skupienia. Dzięki temu wiemy, że nie wydasz pieniędzy „na darmo”.