Każda sójka swój ogonek chwali, dlatego przedstawiamy...

WASZE OPINIE

/ 00

RECENZJE KURSU

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH BARBERSKICH

Nie musisz ufać tylko naszym zapewnieniom. Przeczytaj co mają do powiedzenia absolwenci naszych szkoleń. Jest nam bardzo miło widzieć, jak nasi podopieczni znajdują pracę, systematycznie dążą do celu i zaczynają odnosić sukcesy w wybranej profesji.

Przeszkoliliśmy już dziesiątki fryzjerów na różnych poziomach zaawansowania. I wiemy, że nic nie buduje renomy szkoleniowca tak, jak prawdziwe opinie o jego pracy.

Dlatego przeczytaj opinie i zapisz się na kurs!

/ 01
NATALA

„Ukończyłam kurs barberski dla początkujących reklamowany na stronie szkoleniabarberskie.com

Brałam pod uwagę inne kursy o podobnej deklarowanej liczbie godzin, ale bardzo się cieszę, że trafiłam na szkolenie właśnie u Marcina!

Szkolenie w zupełności przygotowało mnie do samodzielnej pracy za fotelem. Dużym plusem były przygotowanie do egzaminu czeladniczego. W kilka miesięcy po zdobyciu świadectwa czeladniczego otworzyłam własny zakład „Cięta Ręka Barber Shop” w Kraśniku, mam satysfakcjonująco zapełniony kalendarz oraz wielu klientów, którzy wracają po więcej! Co więcej czuję, że zdobyte w Lublin Blues Barbershop podstawy i pasja będą mnie pchały do dalszego rozwoju. Polecam naukę z Marcinem Grzegorczykiem.”

Opinie o szkoleniu fryzjerskim
Rekomendacje
/ 02
PAWEŁ

Jestem absolwentem kompleksowego kursu dla początkujących odbywającego się w Lublin Blues Barbershop pod okiem Marcina Grzegorczyka.

Kurs zakończył się egzaminem czeladniczym.
Z obecnej perspektywy, już po zakończonym szkoleniu, mogę z czystym sumieniem polecić naukę z zespołem szkoleniabarberskie.com.

Doświadczenie, wiedza i sposób jej przekazania, organizacja kursu, atmosfera na szkoleniu i w salonie – wszystko to zrobiło na mnie duże wrażenie.

Jeszcze przed zakończeniem szkolenia czułem się wystarczająco kompetentny do przyjmowania klientów i wykonywania poprawnych strzyżeń. A co więcej, zostałem zarażony pasją i ochotą do dalszego rozwoju. Polecam!”

 

/ 03
KRZYSIEK

„Kurs przeprowadzony został niesamowicie profesjonalnie, wspaniała atmosfera od początku do końca. Możliwość zetknięcia się ze światem barberskim i tymi ludźmi daje potężny zastrzyk motywacji, a wiedza, którą można tam zdobyć jest nie do opisania. Od produktów, przez sprzęt barberski, aż po wyposażenie lokalu i wykonywanie arcydzieł na glowach.

Wejdziesz tam bladozielony, a wyjdziesz naładowany wiedzą i ambicjami. Na nic nie zamieniłbym tego doświadczenia i chętnie przeżyłbym to ponownie.”

Opinie o szkoleniu barberskim
Recenzja kursu fryzjerskiego
/ 04
GOSIA

„Chcę bardzo serdecznie polecić szkolenia fryzjerskie organizowane przez Marcina Grzegorczyka. Miałam przyjemność szkolić się pod jego okiem i jestem pod dużym wrażeniem. Wiedza i sposób jej przekazywania – piątka z plusem. Osobowość i motywujące podejście szkoleniowca – również piątka z plusem.

Ogrom przekazanej wiedzy opartej na niesamowitym doświadczeniu Marcina, daje możliwość samorealizacji. Na szkoleniu samo mięso, podane w przyjemnej atmosferze. Przeżycie warte swojej ceny!”

/ 05
DAMIAN

„Decydując się na kurs, nie potrafiłem prawidłowo trzymać nożyczek. Pasja i doświadczenie Marcina sprawiło, że po kilku spotkaniach już wiedziałem jak się posługiwać sprzętem, a po zakończonym kursie spod palców wychodzą dobre fryzury!

W razie jakichkolwiek wątpliwości organizacyjnych – Piotrek wszystko wyjaśni! Oczywiście kurs nie zrobi wszystkiego za nas, liczy się również praktyka poza godzinami ćwiczeń, ale „profesor” ustawia na właściwe tory.”

Opinie o kursie barberskim fryzjerskim w Lublinie
/ 06
KASIA

„Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdej osobie chcącej wejść w świat barberingu. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie przez Profesjonalistę i pasjonata z wieloletnim doświadczeniem. Klimat stworzony przez ekipę z Bluesa zachęca do dalszego rozwoju.”

*Obecnie Katarzyna pracuje z nami w zakładzie. Powyższą opinię napisała jednak ZANIM nawiązaliśmy z nią współpracę na dłużej, więc jest jak najbardziej wiarygodna. Zresztą nie przyjęlibyśmy do ekipy kogoś, kto nie prezentuje swoimi umiejętnościami odpowiedniego poziomu.

/ 07
PIOTR

„Kurs został przeprowadzony w naprawdę bardzo profesjonalny sposób. Wiedza która uzyskałem na kursie przygotowała mnie abym mógł bez żadnego stresu stanąć za fotelem.

Aktualnie jestem na etapie otwarcia własnego barberszopu. Kurs przygotował mnie do samodzielnej pracy z klientami. Szczerze polecam!”

Kurs Barberski od podstaw opinia
Ocena szkolenia fryzjerskiego
/ 08
KACPER

„Nie mogłem lepiej trafić, kurs spełnił moje oczekiwania. Dzięki Marcinowi nauczyłem się podstaw barberingu, które pozwolą mi zacząć pracować za fotelem. Na kursie uzyskałem ogrom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, którą będę stosował w dalszej pracy.

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Marcina, który ustatkował mnie na właściwych torach i jeszcze bardziej zainspirował do działania. Pozdrawiam również całą ekipę Bluesa, od której mogłem się wiele nauczyć.

*Obecnie Kacper pracuje z nami w zakładzie. Powyższą opinię napisał jednak ZANIM nawiązaliśmy z nim współpracę na dłużej, więc jest jak najbardziej wiarygodna. 

/ 09
JAKUB

„Moje wrażenia z Kursu od Podstaw u Marcina Grzegorczyka są bardzo dobre. Marcin od początku zadbał o odpowiednie nastawienie byśmy się za mocno nie stresowali. Od początku dał jednak do zrozumienia, że nie możemy się obijać, bo czeka nas kawał pracy do zrobienia. Marcin jest człowiekiem z wielką wiedzą i pasją oraz wspaniałą osobowością. Cały salon i klimat sprzyjał super atmosferze do pracy i doszkalaniu się.

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie tu, a nie podjąłem decyzji o wyjeździe do innego miasta na szkolenie, gdyż otrzymałem kompleksową dawkę wiedzy dzięki której mam odpowiednią świadomość i mogę zacząć prace na zadowalającym poziomie. Serdecznie polecam szkolenia właśnie tutaj. Pozdrawiam cała ekipę Bluesa wraz z menadżerem za kawał serca włożonego w przygotowane szkolenia!”

Opinie o kursie fryzjerskim
/ 10
BARTEK

„Na kursie barberskim nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które z powodzeniem mogę wykorzystywać w swojej przyszłej pracy. Pod czujnym okiem naszego mentora, Marcina, spędziliśmy owocne 160 godzin pracując nad techniką strzyżeń, praktykując cięcia, modelowanie oraz przyswajając równie ważną wiedzę produktową.

Mimo ciężkich momentów, które pojawiają się zawsze (prędzej czy później) mogliśmy liczyć na dobrą radę oraz pomoc Marcina. Uważam że sam kurs nauczył mnie żelaznych podstaw na których będę opierał swoje przyszłe prace, a także zdrowego podejścia do klienta oraz samego siebie co w tej profesji jest równie ważne.”

*Obecnie Bartek pracuje z nami w zakładzie. Powyższą opinię napisał jednak po kursie i ZANIM nawiązaliśmy z nim dłuższą współpracę, więc jest jak najbardziej wiarygodna.

/ 11
SŁAWEK

„Bardzo sobie cenię czas spędzony na szkoleniu barberskim dla początkujących u Marcina Grzegorczyka. Z jednej strony – rzetelna wiedza prowadzącego i umiejętność skutecznego jej przekazania. Z drugiej – przyjemna i koleżeńska atmosfera.

Długie godziny na kursie mijały bardzo szybko! Odpowiednia ilość praktyki i tempo wprowadzania nowych elementów były dopasowane do moich umiejętności. Również pod kątem organizacyjnym szkolenie było przygotowane we właściwy sposób.

Mogę stanowczo powiedzieć, że kurs przygotował mnie to pracy w charakterze fryzjera męskiego, dał świetne podstawy do dalszego rozwoju i pozwolił uniknąć błędów na które narażeni są początkujący.

Rekomenduję ekipę ze SZKOLENIABARBERSKIE.COM jako odpowiednich partnerów przy stawianiu pierwszych (i kolejnych) kroków w zawodzie.”

Szkolenie barberskie dla początkujących
Szkolenia barberskie w Lublinie opinie Lublin Blues Barbershop
/ 12
KAROLINA

„Serdecznie polecam kurs od podstaw w Lublin Blues Barbershop. Przygodę tę rozpoczęłam trochę przestraszona, nigdy wcześniej nie trzymając w ręku profesjonalnej maszynki czy nożyczek. Kończąc kurs jestem w stanie samodzielnie zająć się klientem i wypuścić go z fotela NAWET z uśmiechem na twarzy :-)!

Podejście do kursantów i atmosfera panująca w trakcie kursu oraz w samym Barbershopie – 11/10! Dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz produktów, możliwość odnalezienia swoich własnych preferencji – nieograniczona. Wsparcie Marcina oraz innych Barberów – bezcenne.”

/ 13
MATEUSZ

„Najlepszy wybór jaki mogłem podjąć! Mega wyluzowana kadra, która z łatwością przekazuje swoją wiedzę kursantom. To bardzo duży krok w mojej barberskie karierze, który napędził mnie jeszcze bardziej na rozwój w tym rzemiośle.

Klimat barbershopu w którym odbywa się kurs jest niesamowity, wszyscy modele których obcinałem emanowali pozytywną energią. To z kolei oddziaływało na przyjemne przyswajanie wiedzy. Bez zawahania polecam każdemu, kto chce poznać prawdziwego ducha barberingu!”

*Obecnie Mateusz pracuje z nami w zakładzie. Powyższą opinię napisał jednak ZANIM nawiązaliśmy z nim współpracę na dłużej, więc jest jak najbardziej wiarygodna. 

Lublin Blues Barbershop szkolenia fryzjerskie opinie
Opinie kurs barberski Bartek
/ 14
BARTEK

„Ukończyłem kompleksowy kurs barberski od podstaw w Lublin Blues Barbershop. Z początku po namowach mojej narzeczonej (która z resztą znalazła i wybrała właśnie TEN KURS) byłem nie do końca zdecydowany i trochę niepewny tej przygody. Jednak po przekroczeniu progu barbershopu i przywitany w drzwiach przez psa Dagona poczułem, jakbym wszedł do innego świata i od razu wiedziałem, że to jest TO miejsce i TEN kurs.

Marcin to osoba, u której aż chce się szkolić i nabywać wiedzę i doświadczenie w barberingu. Mega podejście, wiedza, praktyka, rodzinna atmosfera , przygotowanie, sprzęt, produkty, klimat, muzyka… no SUPER! To nie jest tylko pasja i praca – to styl życia! Gorąco polecam wszystkim bez zastanowienia zapisujcie się na szkoleniabarberskie.com. Tak jak mówią  – wyjdziecie BARBERAMI. Pozdrawiam całą ekipę!”

/ 15
WITOLD

„Ten kurs od podstaw, to petarda! Nigdy wcześniej nie miałem styczności z nożyczkami fryzjerskimi, a dziś, po kilku weekendach spędzonych razem z całą ekipą na zawsze zaprzyjaźniłem się z „siódemkami”!

W 160 godzin możesz odmienić swoje życie o 180 stopni i cieszyć się progresem umiejętności z każdym dniem, a cały klimat kursu sprawia, że chcesz, żeby nigdy się nie skończył.”

Opinia Witold szkolenie barberskie fryzjer męski
Recenzje kursu w Lublin Blues Barbershop
/ 16
MAGDA

„Na kurs barberski w Lublin Blues Barbershop trafiłam, można powiedzieć, z przypadku, poszukując swojej drogi w życiu.

Przekraczając próg salonu nie umiałam prawidłowo trzymać nożyczek, co dopiero używać maszynki czy nawet odważyć się kogokolwiek ostrzyc.

Marcin, który ogarnia kursantów, okazał się być wspaniałym nauczycielem. Oprócz ogromu wiedzy, którą posiada i przekazuje uczniom, pomaga również oswoić się z tym zawodem, nauczyć się samodzielności i ze szkolenia z początkowych laików wypuszcza barberów.
Szkolenie mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto myślał o tym zawodzie, ale nie wie czy się do tego nadaje i czy da sobie radę. Zapewniam, że dasz sobie radę! 🙂

Myślę, że w przyszłości na pewno pojawię się jeszcze nie raz, jeśli nie na kursy doszkalające to na pewno po to, by po prostu odwiedzić Bluesa, bo atmosfera panująca tutaj jest fantastyczna! :)”

/ 17
ADRIAN

Szukałem takiego kursu już wcześniej, aż pewnego dnia wyskoczyła mi informacja na Facebooku: w Lublinie zaczyna się nowa edycja kursu od podstaw. Długo się nie namyślałem i zadzwoniłem.

Dziś z czystym sumieniem mogę polecić kurs prowadzony przez Marcina Grzegorczyka w Lublin Blues Barbershop w ramach szkoleniabarberskie.com.

Nauczyłem się pracy z klientami, posługiwania się sprzętem, przyswoiłem informacje na temat kosmetyków i pielęgnacji włosów i brody.

Atmosfera podczas kursu była wyśmienita! Każdy, kto zastanawia się nad zapisem na kurs, powinien chwycić za telefon i zarezerwować miejsce na najbliższej edycji.”

Adrian opinia
Patryk opinia
/ 18
PATRYK

„Jestem bardzo zadowolony z kursu.

Profesjonalne podejście wykładowcy i wszystko tłumaczone krok po kroku.

Dodatkowo praca w grupie pozwala na wymienianie się spostrzeżeniami, inni pracownicy Barbershopu też zawsze służyli radą.

Dzięki kursowi postawiłem swoje pierwsze kroki w świecie barberingu. Otrzymałem przejrzyste i jasne materiały oraz pomoc w doborze pierwszego sprzętu do pracy. Obszerna wiedza prowadzącego pozwala na poznanie różnego rodzaju smaczków i zafascynowanie się światem szeroko pojetętego fryzjerstwa. A wszystko to w miłej, koleżeńskiej atmosferze.

Zdecydowanie polecam!

/ 19
KACPER

„Cześć, mam na imię Kacper i ukończyłem weekendowy kurs barberski.

Miniony czas upłynął pod znakiem wyzwań, wiedzy i praktyki, a przy tym wszytskim wśród barwnych osobowości i nowych znajomości. Warto zaznaczyć, że kursem rozpocząłem swoją przygodę z zawodem barbera nie mając doświadczenia innego niż strzyżenie kumpli w garażu. Można więc powiedzieć, że Marcin nie miał łatwego zadania.

Podczas kursu także znaczną pomoc otrzymywaliśmy od szeregowych pracowników Barbershopu, którzy salon odwiedzali po godzinach pracy, w dni wolne.

Dni szkolenia pod okiem fachowców płynęły szybko i intensywnie, nie zabrakło nam czasu na rozmowy i żarty po zakończonych praktykach, dzięki czemu między nami wszystkim nawiązywała się dobra relacja.

Szkolenie będę wspomniał z uśmiechem, a zdobytą wiedzę wykorzystywał jak najlepiej.
Jeśli miałbym mówić jak rozpoczynać swoją przygodę barbera to tylko w tym miejscu i wśród takich ludzi.

Marcin – jeszcze raz dziękuję za super podejście i wyrozumiałość.
Piotrek – gratuluję, trzymasz pieczę nad salonem, a swoją charyzmą dodajesz wszystkiemu autentyczności. Tworzycie zespół od którego mogłem czerpać wiedzę z przyjemnością.

Dawid opinia
/ 20
DAWID

Cześć, jestem bardzo zadowolony z szkolenia i jego poziomu.

Od osoby która nigdy nie używała grzebienia i nie umiała trzymać nożyczek, zostałem wyszkolony do poziomu fryzjera który potrafi samodzielnie stanąć za fotelem doradzić klientowi i wykonać strzyżenie na najwyższym poziomie.

Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 200%. Organizacja bardzo profesjonalna, bardzo dobre warunki: maszynki, kosmetyki – wszystkiego można było dotknąć i sprawdzić jak pracuje się z danymi produktami.

Świetna lokalizacja – centrum miasta. Perfekcyjne przygotowanie prowadzącego: w ciągu kursu trudność naszych pytań też wzrosła, jednak Marcin zawsze potrafił wytłumaczyć i odpowiedzieć na moje wątpliwości (bardzo mi to pomogło). Poznałem historie fryzjerstwa oraz najlepszych rzemieślników. Bardzo profesjonalnie poprowadzone szkolenie – polecam wszystkim!

/ 21
MONIKA

„Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie pod okiem Moniki! 

Ogrom przekazanej wiedzy – w części praktycznej Monika cały czas kontrolowała naszą pracę i pomagała. 

Profesjonalne podejście, cudowna, luźna atmosfera. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem szkolenia – czas najwyższy podjąć decyzję.

Monika opinie barber lublin

Bardzo dziękujemy naszym absolwentom za wszystkie opinie!