Każda sójka swój ogonek chwali, dlatego przedstawiamy...

WASZE OPINIE

/ 00

RECENZJE KURSU

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH BARBERSKICH

Nie musisz ufać tylko naszym zapewnieniom. Przeczytaj co mają do powiedzenia absolwenci naszych szkoleń. Jest nam bardzo miło widzieć, jak nasi podopieczni znajdują pracę, systematycznie dążą do celu i zaczynają odnosić sukcesy w wybranej profesji.

Przeszkoliliśmy już dziesiątki fryzjerów na różnych poziomach zaawansowania. I wiemy, że nic nie buduje renomy szkoleniowca tak, jak prawdziwe opinie o jego pracy.

Dlatego przeczytaj opinie i zapisz się na kurs!

/ 01
KRZYSIEK

„Kurs przeprowadzony został niesamowicie profesjonalnie, wspaniała atmosfera od początku do końca. Możliwość zetknięcia się ze światem barberskim i tymi ludźmi daje potężny zastrzyk motywacji, a wiedza, którą można tam zdobyć jest nie do opisania. Od produktów, przez sprzęt barberski, aż po wyposażenie lokalu i wykonywanie arcydzieł na glowach.

Wejdziesz tam bladozielony, a wyjdziesz naładowany wiedzą i ambicjami. Na nic nie zamieniłbym tego doświadczenia i chętnie przeżyłbym to ponownie.”

Opinie o szkoleniu barberskim
Recenzja kursu fryzjerskiego
/ 02
GOSIA

„Chcę bardzo serdecznie polecić szkolenia fryzjerskie organizowane przez Marcina Grzegorczyka. Miałam przyjemność szkolić się pod jego okiem i jestem pod dużym wrażeniem. Wiedza i sposób jej przekazywania – piątka z plusem. Osobowość i motywujące podejście szkoleniowca – również piątka z plusem. Ogrom przekazanej wiedzy opartej na niesamowitym doświadczeniu Marcina, daje możliwość samorealizacji. Na szkoleniu samo mięso, podane w przyjemnej atmosferze. Przeżycie warte swojej ceny!”

/ 03
DAMIAN

„Decydując się na kurs, nie potrafiłem prawidłowo trzymać nożyczek. Pasja i doświadczenie Marcina sprawiło, że po kilku spotkaniach już wiedziałem jak się posługiwać sprzętem, a po zakończonym kursie spod palców wychodzą dobre fryzury!

W razie jakichkolwiek wątpliwości organizacyjnych – Piotrek wszystko wyjaśni! Oczywiście kurs nie zrobi wszystkiego za nas, liczy się również praktyka poza godzinami ćwiczeń, ale „profesor” ustawia na właściwe tory.”

Opinie o kursie barberskim fryzjerskim w Lublinie
/ 04
KASIA

„Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdej osobie chcącej wejść w świat barberingu. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie przez Profesjonalistę i pasjonata z wieloletnim doświadczeniem. Klimat stworzony przez ekipę z Bluesa zachęca do dalszego rozwoju.”

/ 05
PIOTR

„Kurs został przeprowadzony w naprawdę bardzo profesjonalny sposób. Wiedza która uzyskałem na kursie przygotowała mnie abym mógł bez żadnego stresu stanąć za fotelem. Aktualnie jestem na etapie otwarcia własnego barberszopu. Kurs przygotował mnie do samodzielnej pracy z klientami. Szczerze polecam!”

Kurs Barberski od podstaw opinia
/ 06
BARTEK

„Na kursie barberskim nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które z powodzeniem mogę wykorzystywać w swojej przyszłej pracy. Pod czujnym okiem naszego mentora, Marcina, spędziliśmy owocne 160 godzin pracując nad techniką strzyżeń, praktykując cięcia, modelowanie oraz przyswajając równie ważną wiedzę produktową.

Mimo ciężkich momentów, które pojawiają się zawsze (prędzej czy później) mogliśmy liczyć na dobrą radę oraz pomoc Marcina. Uważam że sam kurs nauczył mnie żelaznych podstaw na których będę opierał swoje przyszłe prace, a także zdrowego podejścia do klienta oraz samego siebie co w tej profesji jest równie ważne.”

/ 07
JAKUB

„Moje wrażenia z Kursu od Podstaw u Marcina Grzegorczyka są bardzo dobre. Marcin od początku zadbał o odpowiednie nastawienie byśmy się za mocno nie stresowali. Od początku dał jednak do zrozumienia, że nie możemy się obijać, bo czeka nas kawał pracy do zrobienia. Marcin jest człowiekiem z wielką wiedzą i pasją oraz wspaniałą osobowością. Cały salon i klimat sprzyjał super atmosferze do pracy i doszkalaniu się.

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie tu, a nie podjąłem decyzji o wyjeździe do innego miasta na szkolenie, gdyż otrzymałem kompleksową dawkę wiedzy dzięki której mam odpowiednią świadomość i mogę zacząć prace na zadowalającym poziomie. Serdecznie polecam szkolenia właśnie tutaj. Pozdrawiam cała ekipę Bluesa wraz z menadżerem za kawał serca włożonego w przygotowane szkolenia!”

Opinie o kursie fryzjerskim