Zapisz się na kurs!

Kontakt

/ 01

Masz pytania? Pytaj!

Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że napiszesz email (staramy się unikać kontaktu przez messanger) lub jeszcze lepiej ZADZWONISZ.

W przypadku emaila bardzo prosimy jednak o konkretne pytania – zazwyczaj na wiadomości o treści „dzień dobry, jestem zainteresowana szkoleniem. Proszę o więcej informacji”, odpowiadamy prośbą o numer telefonu – temat jest tak obszerny, że łatwiej porozmawiać przez telefon.

A jeśli jesteś w Lublinie – umówmy się na kawę  w Lublin Blues Barbershop. Poznaj naszych szkoleniowców! Tylko serio – najpierw DZWOŃ! 🙂

/ 02

Zostań modelem

Strzyżenia za darmo w Lublinie

Dołącz do naszej grupy dla modeli fryzjerskich na Facebook, zgłaszaj się pod aktualnymi postami i strzyż się za darmo! Nie dość, że pomożesz ambitnym fryzjerom zdobyć nowe umiejętności, to w trakcie usługi usłyszysz mnóstwo ciekawych rzeczy dotyczących Twoich włosów i fryzury.

Tylko KONIECZNIE przeczytaj zasady panujące na grupie! 🙂

/ 03

Obserwuj nasze kanały

Jesteśmy aktywni online, bo tam możemy pochwalić się naszymi pracami!

Podoba Ci się to, co robimy? Kręci Cię kultura barberska i lubisz estetykę jaką tworzymy? Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do śledzenia nas on-line, zostawiania reakcji i komentarzy pod postami i udostępnianiu naszych treści. To nic nie kosztuje – a nas motywuje do działania.

Oprócz tej strony dotyczącej tematu szkolenie barberskie w Lublinie, mamy jeszcze strony naszych barbershopów. Odwiedzisz je klikając w wyświetlane na czerwono nazwy zakładów. 

The Razor’s Edge Barbershop – ten zakład znajdziesz również na Facebooku oraz Instagramie.

Lublin Blues Barbershop ma fanpage’e pod tymi adresami: Facebook oraz Instagram

Barberzyca również często grasuje na swoim Instagramie. 

Do zobaczenia!