Nasze barbershopy w których prowadzimy szkolenia

BARBER LUBLIN

/ 01

Barber Lublin

TE BARBERSHOPY TO NASZ WARSZTAT, KOŚCIÓŁ I SALA WYKŁADOWA.

W prowadzonych przez nas procesach dydaktycznych pierwsze skrzypce grają i zawsze będą grali ludzie. Opieramy nasz pomysł o świetną kadrę nauczycieli. I chociaż nie jest przesadą, że dobry edukator może nauczyć fryzjerstwa wszędzie – chociażby w garażu czy na taborecie w kuchni – to przestrzenie, które wykorzystujemy w trakcie przekazywania wiedzy, bardzo pomagają w postępach kursantów.

Prowadząc nasze kursy, szkolenia i inne działania edukacyjne w ramach projektu szkoleniabarberskie.com, korzystamy z wnętrz dwóch „normalnie” działających, kultowych zakładów barberskich w Lublinie. 

Pierwszym z nich jest the Razor’s Edge, drugim barber Lublin Blues.

Oba zakłady są dla nas nie tylko miejscem pracy – ale odskocznią, gdzie zapomina się o zewnętrznym świecie. Gdzie możemy skoncentrować się na pasji i możemy konkurować ze sobą w świetnej, koleżeńskiej atmosferze, nakręcając się nawzajem coraz bardziej do tworzenia wartościowych dzieł tej sztuki użytkowej, jaką jest fryzjerstwo.

Kiedy myślimy Barber Lublin, to do głowy przychodzą nam właśnie te dwa miejsca. 

W obu zakładach raczej nie zwracamy uwagi na godziny otwarcia wypisane na drzwiach – ale spędzamy w nich czas jeszcze na długo po zamknięciu, realizując się twórczo. To chyba dlatego nasi Klienci, szukając usług Barber Lublin, prędzej czy później trafią do nas – i będą chcieli wracać po więcej.

Prowadzenie kursów fryzjerskich w zakładach, gdzie na co dzień odbywają się „zwykłe”, komercyjne strzyżenia zapisanych Klientów, ma dużo plusów. Pozwala naszym kursantom zasmakować atmosfery i zgiełku, jakie towarzyszą prężnie działającemu zakładowi męskiemu. Rozmowy, dźwięki narzędzi, suszarek, gwar na recepcji tworzą naturalne tło działań w tym rzemiośle.

I sprawia, że Twoje doświadczenie na początku ścieżki kariery jest w 100% autentyczne.

/ 02

The Razor's Edge

BARBERSHOP LUBLIN, UL. SŁAWIN 41, TELEFON NA RECPECJĘ 666 180 048.

The Razor’s Edge Barbershop Lublin to pierwszy zakład naszej ekipy, otwarty ponad połowę dekady temu. Od początku istnienia solidnie zaznaczył swoją obecność na lubelskiej scenie barberskiej, szybko otrzymując miano kultowego miejsca na mapie Lublina i narzucając tempo rozwoju młodszym salonom.

Z ceglanymi kanapami, rockowym klimatem i oldschoolowymi wnętrzami, nasz klasyczny Barbershop Lublin czarował tą stylówką zanim to było modne. Pracują tam ludzie, którzy systematycznie prezentują pięciogwiazdkowy poziom strzyżeń. Zlokalizowany na peryferiach Lublina, gdzie wygodny parking nigdy nie stanowi problemu. Wizyta w the Razor’s Edge Barbershop Lublin pozwala wyrwać się z pędu codzienności i naładować baterie normalnością.

Koniecznie zerknijcie na kanały zakładu: Facebook Instagram.

/ 03

Lublin Blues

BARBERSHOP NA UL. WETERANÓW 26C W LUBLINIE, TELEFON NA RECEPCJĘ 666 13 18 18

Z kolei Lublin Blues Barbershop, chociaż oparty o te same fundamenty co „Razor”, zlokalizowany jest na lubelskim miasteczku akademickim. I garściami czerpie z tej młodzieńczej energii. Pracujący tu ludzie kierują się zasadą „do fryzjerstwa podchodzimy na serio, do wszystkiego innego – na luzie.”

Fryzjer męski Lublin, który nazwą nawiązuje do Bluesowych korzeni miejsca. Pod tym samym adresem przez trzydzieści lat mieścił się bluesbar „Grolsch” – mekka maniaków tego typu muzyki. Obecnie słychać tu częściej maszynki i suszarki, niż jam sessions na żywo. Przestronne wnętrza Lublin Blues Barbershop dają nam wygodną bazę do wielu działań, często wykraczających poza typowe fryzjerstwo męskie.

Estetykę jaką staramy się tworzyć znajdziecie na naszym barberskim Instagramie Facebooku. Kilka zdjęć ze szkoleń można zobaczyć na stronie galerii. 

barber lublin
Pompadour lublin
fryzury męskie
fryzjer męski lublin
zakład męski lublin
barbershop lublin
fryzjer dla faceta
brodacz lubelski
lubelak