Kurs języka angielskiego on-line - dla fryzjerów

KURS JĘZYKOWY

/ 01

Angielski dla fryzjerów

Kurs językowy z Piotrem Wolińskim

Zapraszam na indywidualne spotkania przez Skype, na których będziemy przede wszystkim MÓWIĆ, a ich zakres tematyczny będzie ściśle związany z pracą w zakładzie fryzjerskim.

Na przygotowanym przeze mnie kursie czeka na Ciebie 10 indywidualnych spotkań (60 minutowych) on-line – na żywo przez Skype lub Google Meets. Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie zakres materiału w formie ebooka „rozgadujący Cię” pod kątem typowo barberskich zagadnień:

– codzienna praca w zakładzie fryzjerskim / barbershopie (narzędzia, kosmetyki, zadania)

– obsługa Klienta poza fotelem (prośba o referencje, umawianie wizyty)

– wywiad fryzjerski i rozmowa o fryzurze (różne typy fryzur i zabiegów)

– „small talk”

– historia i kultura barberska

Język angielski dla fryzjerów nie jest dla Ciebie? Oferuję również konwersacje z języka angielskiego OGÓLNEGO oraz spotkania biznesowe po angielsku dla bardziej zaawansowanych odbiorców. Zobacz moje referencje.

Dlaczego język angielski?

W pewnym momencie rozwoju każdego rzemieślnika poszerzanie twardej wiedzy fachowej to nie wszystko.

W którą stronę popchnąć swój rozwój, aby zauważyć największy zwrot z inwestycji naszego czasu, wysiłku, wyrzeczeń i pieniędzy? Ucz się języka obcego. A że obecnie konieczny do kariery poza granicami kraju jest język angielski – to właśnie angielski powinieneś doszlifować.

 

Dzięki umiejętności porozumiewania się po angielsku zawsze masz szansę na poszerzenie swojego portfolio o zagranicznych klientów przebywających w Polsce, rozwijać się dzięki śledzeniu zagranicznych trendów oraz poważnie pomyśleć o pracy za granicą.

Angielski dla fryzjerów i barberów
/ 02

950 zł ZA KURS

jestem dwujęzyczny i mam prawie 15 lat doświadczenia w nauczaniu dorosłych

Cena 950 zł za 10 spotkań i e-book – kurs opłaca się bardziej niż wykupienie 10 oddzielnych spotkań ze mną zgodnie z cennikiem na indywidualnyangielski.pl

  • wiesz, że musisz podciągnąć MÓWIENIE po angielsku, ale nie wiesz jak się za to zabrać?
  • znasz angielski na poziomie co najmniej niższym średnio-zaawansowanym (tzn dużo rozumiesz, ale trudno Ci samemu coś powiedzieć?)
  • jesteś w stanie wygospodarować jedną godzinę w tygodniu na spotkanie on-line?

10 spotkań, po godzinie tygodniowo, to ponad dwa miesiące wspólnej pracy, podczas której zmotywuję Cię do nauki słówek, pomogę przełamać strach przed mówieniem po angielsku i dam rozpęd do dalszej pracy nad rozwojem językowym.

Przeczytaj więcej o mnie i moich sposobach na Twój angielski na indywidualnyangielski.pl

Zadzwoń do mnie i umówmy się na niezobowiązujące, próbne spotkanie – 696-898-413.

Piotr Woliński
Piotr Woliński
/ 03

KWALIFIKACJE

Dlaczego nasze lekcje to dobra inwestycja

Po pierwsze: jestem dwujęzyczny – i na naszych konwersacjach on-line nauczam Cię przede wszystkim MÓWIĆ po angielsku. Nawet jeśli nie masz czasu na naukę dodatkowego słownictwa, już ta jedna godzina w tygodniu pozwoli Ci swobodniej operować takimi słowami, które znasz.

Po drugie jestem przedsiębiorcą pracującym w branży beauty – więc rozmawiając z Tobą o zawiłościach rynku będę spójny i autentyczny. Język angielski dla fryzjerów to coś, w czym jestem dobry. W ramach projektu Szkolenia Barberskie prowadzę również konsultacje biznesowe on-line w formie kursu Jak otworzyć własny barbershop.

Po trzecie – stale się rozwijam pod kątem nauczania: skończyłem dodatkowe studia podyplomowe „coaching i mentoring” i regularnie biorę udział w konferencjach językowych. W konsekwencji  moi partnerzy odnotowują duże postępy, co zresztą ma odbicie w ich opiniach o mojej pracy – zajrzyj na moją stronę  oraz fanpage na fb.

Kilka słów o mojej styczności z angielskim: po maturze międzynarodowej wiele lat temu studiowałem dziennikarstwo w mieście Erie, PA w USA. Po kilku latach przeprowadziłem się do Londynu, gdzie kontynuowałem pracę.

Bardzo lubię pracować w małych grupach – dlatego kiedy wróciłem do Polski zająłem się, między innymi, nauczaniem MÓWIENIA po angielsku bardzo specyficznej grupy odbiorców. Nauczam DOROSŁYCH, którzy znają angielski w stopniu wyższym podstawowym lub średniozaawansowanym, ale którzy dużo rozumieją – a sami boją się odezwać.

Jeśli też tak masz – nasze wspólne spotkania okażą się dla Ciebie dobrą inwestycją czasu i pieniędzy!

Zajęcia prowadzę w oparciu o zdjęcia, tematy do rozmowy i bardzo krótkie teksty. Robię to już od prawie 15 lat, więc możesz zaufać mojemu doświadczeniu!

Studia podyplomowe